Jak zostać Ambasadorką Avon?

Jak zostać Ambasadorką Avon

Czy każdy może zostać Ambasadorką Avon! 

Ambasadorka Avon (dawna nazwa to Konsultantka Avon – więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w artykule na naszym blogu)  to osoba, która kupuje kosmetyki i produkty Avon na własny użytek lub na sprzedaż (najczęściej wśród znajomych i rodziny). Praktycznie każdy może zostać Ambasadorką Avon, a jedynym warunkiem, który musisz spełnić jest rejestracja w Avon. Jest ona zawsze darmowa i możesz to zrobić wypełniając formularz online tutaj lub na stronie rekrutacyjnej Avon tutaj. 

Czy muszę się rejestrować w Avon w celu złożenia zamówienia! 

Jeżeli chcesz kupować kosmetyki i produkty bezpośrednio w Avon (z rabatem) to musisz być zarejestrowaną osobą. Natomiast zamówienia możesz składać także u konsultantek Avon, czyli osób zarejestrowanych już w Avon. Trzecia opcja to zakupy w iKatalog Avon (więcej informacji na temat iKatalogu znajdziesz tutaj) lub w sklepie Avon online.

Pamiętaj! Jeżeli zostaniesz Ambasadorką Avon kupujesz od razu kosmetyki z rabatem, który w zależności od wartości zamówienia wynosi od 15-40% w stosunku do cen katalogowych. Jeżeli zakupu dokonasz u konsultantki lub przez iKatalog wówczas (najczęściej) kupujesz produkty w cenach katalogowych. 

Czy muszę składać regularne zamówienia? 

Nie. Nie podpisujesz umowy z Avon oraz nie jesteś zobowiązana do składania regularnych zamówień lub osiągania konkretnych obrotów. Rejestrację w Avon można porównać do rejestracji w sklepie internetowym, w którym w celu złożenia zamówienia musisz założyć konto. Jeżeli w ciągu roku od momentu rejestracji w Avon nie będziesz dokonywała / dokonywał zamówień Twoje konto przestanie być aktywne. Największą zaletą zostania Ambasadorką Avon są rabaty oraz promocje. Dzięki nim, odsprzedając produkty Avon np. wśród znajomych i rodziny możesz zarobić trochę większe lub mniejsze pieniądze.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub w naszym artykule nie znalazłaś odpowiedzi na pytanie „Jak zostać Ambasadorką Avon?” napisz do nas na kontakt@twojavon.com.pl lub zadaj pytanie w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top