Ambasadorka a konsultantka Avon

Ambasadorka konsultantka Avon TwojAvon.com.pl

Pojęcia Ambasadorka Piękna Avon a Konsultantka Avon mają bardzo podobne znaczenie. W 2019 firma Avon Polska wprowadziła nowe określenie dla osób współpracujących z Avon i zajmujących się sprzedażą kosmetyków oraz innych produktów tej marki. 

Zmiana nazwy miała swoje uzasadnienie, ponieważ ambasadorka marki (jak podaje Wikipedia) to określenie osoby, która jest związana z daną marką. Korzysta także z jej produktów w życiu codziennym oraz uczestniczy w istotnych wydarzeniach tej marki. Najczęściej odnosi się to określenie do osób znanych, np. tak jak w przypadku firmy Avon jest to aktorka Małgorzata Kożuchowska

Konsultantka natomiast to osoba udzielająca porad w danej dziedzinie. Można powiedzieć, że nie jest tak silnie oraz emocjonalnie związana z dana marką jak ambasadorka.

Z punktu widzenia firmy Avon i wizerunku jaki chce tworzyć to nowa nazwa „Ambasadroka Piękna Avon” trafniej oddaje charakter osób z nią współpracujących.  Jeżeli ktoś czuje się na siłach oraz chciałby zająć się sprzedażą kosmetyków firmy Avon może zostać jej Ambasadorem / Ambasadorką. Oczywiście najlepiej, żeby były to osoby wykazujące się zaangażowaniem i robiące to z pasją. Firma Avon nie wymaga podpisywania umów, ani zobowiązania do osiągania progów sprzedaży. Rejestracja jest całkowicie darmowa i prosta. 

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy również do komentowania:)

1 thoughts on “Ambasadorka a konsultantka Avon”

  1. Uważam, że to dobra zmiana, zważywszy na fakt, że konsultantka mogła nie kojarzyć się w opinii publicznej tak dobrze, jak Ambasadorka Piękna. Poza tym obecny tytuł AP wskazuje jednoznacznie na Avon, a konsultantów jest wielu różnych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top