Lider Avon - TwojAvon.com.pl

Lider Avon

ZARABIAJ NA SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW!

Jako Lider Avon zarabiasz budując własny zespół konsultantek. Od Avon otrzymujesz bonusy oraz atrakcyjne nagrody na start. Teraz zarabiasz na swojej sprzedaży oraz otrzymujesz udział w zyskach całego Twojego zespołu. Dołącz już teraz do mojego zespołu i otrzymaj wsparcie w budowanie własnej struktury konsultantek – Ambasadorek Piękna Avon.

Jak zostać Liderem Avon?

Pierwszy krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego

Nie ponosisz żadnych kosztów zarówno za rejestrację oraz podczas późniejszej współpracy.

Po rejestracji otrzymujesz dane do zalogowania w Avon

Jako lider skontaktujemy się z Tobą oraz prześlemy katalog i próbki od Avon

Od tego momentu możesz budować swój zespół konsultantek i Liderów

Kupujesz w Avon z rabatem do 40% (tabela rabatów) oraz zarabiasz na sprzedaży konsultantek i liderek, które zaprosiłeś do współpracy z Avon.

  Data urodzenia (wymagane jest ukończenie 16 roku życia)

  Adres do dostawy przesyłki

  Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w formularzu jest Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Słowicza 32 (02-170) („Avon”). Twoje dane są przetwarzane m.in. w celu zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania Ci naszych produktów. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją o tym, jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz dane osobowe Liderów Sprzedaży i Okręgowych Menadżerów Sprzedaży zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych nr 2016/679 („RODO”).

  Korzyści lidera Avon.

  Wysokie zarobki

  Zarabiasz na sprzedaży i prowizji.

  Bez zobowiązań

  Nie musisz osiągać progów sprzedaży

  Jesteś dla siebie szefem

  Ty decydujesz kiedy i ile pracujesz!

  Bonusy i nagrody

  Za wysoką sprzedaż

  Szkolenia dla liderów

  Poszerzysz wiedzę i kompetencje

  Umowa zlecenie lub DG

  Wynagrodzenie zawsze na czas

  Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków oraz prowizji od sprzedaży Twojego zespołu!

  Jak zarabia lider Avon?

  Zarobki lidera Avon to składowa kilku czynników:
  1. Sprzedaż produktów Avonu swoim bezpośrednim klientom (tak jak to miejsce w przypadku konsultanta Avon – szczegóły znajdziesz tutaj) po cenach katalogowych – pamiętaj Ty kupujesz kosmetyki z rabatem do 40%.
  2. Bonusy od sprzedaży i pozyskania nowych liderów w pierwszym roku współpracy
  3. Prowizja od sprzedaży Twojego zespołu – konsultantów i liderów, którzy zostali zaproszeni przez Ciebie do współpracy z firmą Avon.

  Sama wysokość zarobków lidera jest uzależniona od wyników sprzedaży, które w każdym miesiącu mogą być różne. Z całą pewnością można jednak powiedzieć, że aktywny i zaangażowany w swoją pracę lider Avon, ma szansę na to, aby bez większych problemów zarobić nawet od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Trzeba przyznać że jest to bardzo dobry wynik.

  Kim dokładnie jest lider Avon?

  Wyjaśniając to w najprostszych słowach, lider sprzedaży Avon jest kierownikiem własnego teamu. Jego zadaniem jest stworzenie zespołu konsultantek (sprzedawców) i nadzorowanie ich pracy. Jakie obowiązki ma do wykonania lider i co się z nimi wiąże? Przede wszystkim jego najważniejszym obowiązkiem jest pozyskiwanie nowych Ambasadorek / konsultantek Avon, a także liderów w celu zwiększania sprzedaży – im większa sprzedaż tym większe zarobki dla lidera. W Lider Avon w swoich działaniach może także liczyć na pomoc regionalnego menadżera sprzedaży, z którym pozostaje w kontakcie telefonicznym i mailowym. 

  Featured Brands:
  Scroll to Top