Program dla nowych konsultantek Avon na 4 kwartał 2020 roku

Garnki Tefal w programie dla nowych konsultantek Avon

Zobacz co nowego przygotowała firma Avon w programie dla nowych konsultantek Avon na 4 kwartał 2020 roku! Program jest skierowany do osób, które zostały ambasadorką / konsultantką Avon w IV kwartale 2020 roku, czyli swojego pierwszego zakupu dokonały w jednym z katalogów Avon od nr 13/2020 do numeru 17/2020 roku. Poniżej tylko same konkretne informacje:

 1. „Witaj w Avon” – czyli prezent powitalny dla każdej konsultantki, która złoży pierwsze zamówienie za min 5 zł może otrzymać balsam do ciała Far Awey Rebel & Diva za 1 zł.
 2. Przy złożeniu zamówienia w 4 pierwszych kampaniach (katalogów Avon) za min 250 zł możesz wybrać w każdej z nich jeden z prezentów za jedyne 4,99 zł. Ważna informacja! Nie musisz składać w każdej kampanii zamówienia za 250 zł, żeby zamówić prezent za 4,99 zł w jednej z kolejnych kampanii.
  Przykład. W pierwszej kampanii składasz zamówienie za 250 zł i do tego możesz zamówić prezent za 4,99 zł. W dwóch kolejnych kampaniach składasz zamówienie za mniej niż za 250 zł (w tej sytuacji nie możesz zamówić prezentu za 4,99 zł. W czwartej kampanii składasz ponownie zamówienie za min 250 zł i ponownie możesz wybrać prezent za 4,99 zł.
  Zobacz jakie czekaja na Ciebie nagrody:
  – 1. Kampania to woda perfumowana Far Away Rebel & Diva 50 ml oraz szminka Creme Legend Five Star
  – 2. Kampania to Serum z wit. C i podwójny program liftujący do oklic oczu
  – 3. Kampania współpracy to woda perfumowana Lucky Me dla niej 50 ml i spray Lucky Me dla niego 1,5 ml
  – 4. Kampania współpracy woda perfumowana Little Black Black Dress 50 ml i Maska Anew Protional Hydrogel
 3. Zdobądź zestaw garnków Tefal za 4,99 zł. Garnki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiadają grube dno oraz odpinaną rączkę. Gwarancja 10 lat. Jakie warunki trzeba spełnić?
  – musisz być aktywna lub aktywny w każdej z pierwszych 4 kampanii – czyli złożysz zamówienie za dowolna kwotę
  – łączna kwota zamówień z 4 kampanii wyniesie 1500 zł. Np. w dwóch pierwszych kampaniach złożysz zamówienie łącznie za 100 zł w trzeciej za 1000 zł a w czwartej za 400 zł.
 

*Szczegóły opisujące na czym polega i jak działa sam program dla nowych ambasadorek znajdziesz na naszej stronie tutaj. W tym artykule opisujemy tylko co zawiera najnowsza oferta oferta – czyli co możesz zyskać będąc aktywną konsultantka Avon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top