Suplementy diety Avon Liiv

Avon Liiv suplementy diety

AVON LIIV – suplementy diety i koktajle

Odczuwasz zmęczenie? Chciałabyś zrzucić kilka kilogramów? Chcesz zadbać o zdrowy wygląd i poprawić stan skóry i paznokci? Potrzebujesz wyciszenia po dniu pracy i obowiązków domowych?
Zadbaj o zbilansowaną codzienną dietę. Nasze suplementy diety i koktajle Avon Liiv pomogą Ci w tym.
Zawierają one optymalną ilość składników odżywczych, aby zaspokoić potrzeby kobiet niezależnie od wieku i stylu życia. Aktualnie z gamy LIIV proponujemy 3 produkty.

Zbilansowany posiłek w formie koktajlu w proszku.

Jest to odżywczy posiłek z owocami baobabu i beta karotenem. Zawiera wysokiej jakości białko, błonnik oraz 25 witamin i składników mineralnych.

Jeden koktajl zaspokaja co najmniej 1/3 dziennego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne. Stanowi zamiennik posiłku i ułatwia stosowanie bardziej zbilansowanej diety.
Koktajl ma smak waniliowy.
14 porcji 110 PLN
5 porcji 45 PLN

Suplement diety Avon Liiv „kolagen dla urody”.

Jest to preparat zawierający kolagen, który:

  • wygładza zmarszczki
  • poprawia elastyczność skóry
  • wzmacnia paznokcie
  • jest ważnym budulcem wewnętrznych i zewnętrznych struktur ciała.
Smak jabłkowy.
14 porcji 75 PLN

Relaksacyjny suplement diety w tabletkach.

Zawiera mieszankę ziół i roślin z dodatkiem witaminy B6 i magnezu. Składniki ziołowe to kozłek lekarski, męczennica, mięta i melisa.
  • wyciąg z kozłka łagodzi stany napięcia nerwowego i niepokój oraz ułatwia zasypianie
  • melisa, mięta i męczennica pomagają zredukować napięcie nerwowe, wspierają także utrzymanie pozytywnego nastroju i stanu relaksacji
  • magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

Pamiętaj! Suplementy mogą jedynie wspomóc Twoją dietę, ale nigdy nie zastąpią zdrowego i zbilansowanego sposobu odżywiania opartego na naturalnych składniach. Jeżeli korzystasz już z suplementów diety postaraj się, żeby były one ze sprawdzonego źródła i od wiarygodnego producenta. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub w naszym artykule nie znalazłaś odpowiedzi na pytanie „Jak zostać Ambasadorką Avon?” napisz do nas na kontakt@twojavon.com.pl lub zadaj pytanie w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top